پژوهشکده پولی و بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
Monetary and Banking Research Institution
تاريخ:هشتم ارديبهشت 1397 ساعت 13:00   |   کد : 293628
دانش و مدیریت فنی ملاک انتخاب مدیران
دانش و مدیریت فنی ملاک انتخاب مدیران
مدیر عامل گروه اردنس هلند، دانش و مدیریت فنی را ملاک انتخاب مدیران دانست.

 به گزارش روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، کلاس ویرتزما با موضوع تاثیر رفتار افراد در مذاکرات بین المللی، افزود:‌ بسیاری از مدیران سطح C عنوان می‌کنند که نیروی انسانی مهمترین منابع و ارزش ما هستند اما چند شرکت از این دسته شرکت‌ها در زمینه مدیریت منابع انسانی تخصص دارند.

 وی اظهار داشت:‌معمولا شرکت‌ها مدیران خود را بر اساس دانش و مدیریت فنی انتخاب می‌کنند در حالیکه باید سطح مدیریت و دانش سازمانی در نظر گرفته شود تا نتایج مناسبی حاصل شود.

 به گفته وی، در صورتی که مدیران با شوق با کارمندان و افراد صحبت نکنند قاعدتا در زمینه بهره‌وری و مذاکرات سازمانی مشکلات حادی ایجاد می‌شود به همین دلیل است که دانش مذاکره و برخورد با کارمندان از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیر عامل گروه اردنس هلند گفت: سطح سازمان در ایران بسیار حساس و مهم است . در حقیقت این موضوع در اقتصاد و فوتبال به وضوح آشکار است و توانسته شاخص‌های مناسبی را ایجاد کند.

 وی گفت: ‌جامعه هلند یک جامعه زن محور و حساس در زمینه مشارکت مناسب مردم در اقتصاد که نشانه بارز آن قدیمی ترین بازار بورس دنیا است که توانسته شهرت جهانی پیدا کند و در اقتصاد جهانی تاثیر بزرگی داشته باشد.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

دوره‌های آموزشی جاری
تازه‌های نشر
پیوندهاکليه حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به پژوهشکده پولی و بانکی مي باشد.
نقل مطالب با ذکر منبع آزاد است.
بازديد اين صفحه: 4,021,625