پژوهشکده پولی و بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
Monetary and Banking Research Institute
تاريخ:ششم فروردين 1396 ساعت 10:33   |   کد : 272998
برگزاری چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران - اروپا در اردیبهشت ماه
برگزاری چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران - اروپا در اردیبهشت ماه
چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران - اروپا ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری توسط پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری گروه مالکی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا وسیما برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، به دنبال برگزاری سه دوره موفق از همایش تجاری ایران و اروپا در شهرهای تهران و فرانفکورت، چهارمین همایش تجاری ایران و اروپا با هدف ایجاد فضاهای مناسب و مستمر جهت معرفی هر چه بیشتر فرصت‌های مهم سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود. بر اساس برنامه‌ریزی‌ها قرار است در حاشیه سخنرانی‌ها و نشست‌های علمی نمایشگاهی تخصصی با هدف ایجاد فضایی جدی‌تر برای معرفی و شناساندن متقابل فعالان تجاری ایرانی و اروپایی و خدمات آنها فراهم شود.

طی سال‌های گذشته به لطف توافق تاریخی برجام درهای کشور به سوی سرمایه‌گذاران خارجی پیش از پیش گشوده شده است و شاهد گسترش تعاملات تجاری بین المللی با ایران هستیم بنابراین برگزاری این همایش‌ها می‌تواند زمینه همکاری بیشتر فعالان اقتصادی ایران با سایر کشورها را فراهم کند.

تبادل نظر اندیشمندان، صاحبنظران و متخصصان حوزه‌های مختلف اقتصادی، حضور فعال شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی، برگزاری نشست‌های متقابل خصوصی میان اشخاص، شرکت‌ها و موسسات اروپایی و همچنین همتایان ایرانی، فراهم شدن پلتفرمی برای ملاقات با مشتریان و یا شرکای تجاری احتمالی آتی و ساخت شبکه ارتباطات اختصاصی و شخصی و همچنین معرفی محصولات و خدمات مختلف از مهمترین اهداف برگزاری این همایش به شمار می‌رود.

همچنین قرار است در حاشیه همایش امسال نمایشگاهی تخصصی جهت معرفی دستاوردهای سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه های مختلف اقتصادی برگزار شود. تلاش مجریان این همایش از اضافه کردن بخش نمایشگاهی حضور هرچه پرشورتر شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی و افزایش زمینه همکاری و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری، توسعه کسب و کار شرکت‌ها و سازمان‌ها ، شناسایی فصل‌های مشترک همکاری با همتایان خارجی و در نهایت پیشرفت اقتصادی است.

یادآور می‌شود: آخرین مهلت اعلام مشارکت و حمایت برای حضور در این همایش ۳۰ فروردین ماه سال جاری و آخرین مهلت ثبت نام نیز دوم اردیبهشت ماه است.

متقاضیان شرکت در این همایش می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۹۷ و ۸۸۶۵۷۳۹۵(۰۲۱) و دورنگار ۸۸۶۵۷۴۳۰ (۰۲۱) تماس حاصل کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در همایـش لازم اسـت از طریق وب‌سایت www.conf.mbri.ac.ir/bfie. مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

دوره‌های آموزشی جاری
تازه‌های نشر
پیوندهاکليه حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به پژوهشکده پولی و بانکی مي باشد.
نقل مطالب با ذکر منبع آزاد است.
بازديد اين صفحه: 3,554,417