پژوهشکده پولی و بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
Monetary and Banking Research Institute
تاريخ:ششم بهمن 1393 ساعت 18:02   |   کد : 181577   |   مشاهده: 1499
رونمایی از دو کتاب

رونمایی از دو کتاب

با حضور دکتر ولی الله سیف، دکتر علی طیب نیا و سید محمود احمدی از دو کتاب «چالش‌های پولی و بانکی اقتصاد ایران: تحلیل وضعیت و توصیه‌های سیاستی» و «نظام‌های پرداخت و بانکداری الکترونیک در ایران» رونمایی شد.
کتاب «چالش‌های پولی و بانکی اقتصاد ایران: تحلیل وضعیت و توصیه‌های سیاستی» که به همت پژوهشکده پولی و بانکی انتشار یافته است مجموعه‌‌ای از هفت مقاله سیاستی و بیست و پنج یادداشت سیاستی در حوزه اقتصاد است که نمونه‌ای از تحقیقات کاربردی معطوف به سیاست‌‌سازی در این عرصه به شمار می‌رود.
این کتاب بر اساس محورهای مطرح شده در بیست و چهارمین همایش سیاست‌ های پولی و ارزی در موضوعات «استراتژی خروج از رکود»، «بازنگری چارچوب سیاست‌ پولی»، «نظام تامین مالی تولید» و «اصلاح نظام بانکی» تدوین شده‌ است.
همچنین کتاب «نظام‌های پرداخت و بانکداری الکترونیک در ایران»که به همت جمعی از مدیران و کارشناسان بانک مرکزی در حوزه نظام‌های پرداخت تدوین شده است، در ۷فصل و یک پیوست، تاریخچه نظام‌های نوین پرداخت در کشور از مرحله جنینی تا بلوغ را تشریح می‌کند. مخاطبین کتاب بانکداران و کارشناسان حوزه بانکداری الکترونیک، محققان و پژوهشگران این عرصه و نیز علاقه‌مندان عمومی‌تر این حوزه با توجه به زبان نگارش غیرفنی آن است.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

دوره‌های آموزشی جاری
تازه‌های نشر
پیوندهاکليه حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به پژوهشکده پولی و بانکی مي باشد.
نقل مطالب با ذکر منبع آزاد است.
بازديد اين صفحه: 4,888,566