پژوهشکده پولی و بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
Monetary and Banking Research Institute
تاريخ:چهاردهم مهر 1398 ساعت 12:30   |   کد : 304504   |   مشاهده: 1527
برگزاری نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در ٤ اسفند
توسط پژوهشکده پولی و بانکی؛

برگزاری نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در ٤ اسفند

معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی از برگزاری نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از چهارم اسفند ۱۳۹۸ به مدت ۳ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توسط پژوهشکده پولی و بانکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانكي، دبير علمي نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، گفت: موضوع و محورهای همایش پس از برگزاری نشست کمیته علمی همایش به اطلاع عموم خواهد رسید.

حميد زمان زاده در خصوص وضعیت بودجه این همایش نيز اظهار داشت: همانطور که همه می‌دانیم رئیس کل محترم بانک مرکزی حساسیت ویژه‌ای نسبت به نحوه تخصیص بودجه عمومی دارند. در خصوص همایش‌ها تأکید ویژه ایشان این است که در شرایط فعلي از بودجه عمومي برای انجام موضوعاتی مانند برگزاری همایش‌ها، هزینه نشود. در همین راستا همایش از محل درآمدهای حاصل از برگزاری آن تأمین مالی خواهد شد.

معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی در خصوص دلایل انتقال محل برگزاری همایش بانکداری الکترونیک به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، تصریح کرد: این امر در پاسخ به نیاز مخاطبان همایش و جهت ارتقای آن صورت گرفته است.

 وی در پایان اظهار امیدواری کرد که برگزاری این همایش در نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران و تغییرات ساختاری متناسب در نحوه برگزاری آن، مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

دوره‌های آموزشی جاری
تازه‌های نشر
پیوندهاکليه حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به پژوهشکده پولی و بانکی مي باشد.
نقل مطالب با ذکر منبع آزاد است.
بازديد اين صفحه: 6,474,155