پژوهشکده پولی و بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
Monetary and Banking Research Institute
تاريخ:پنجم آبان 1394 ساعت 17:07   |   کد : 222009
پنجمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری
پنجمین فراخوان انتخاب مقالات و کتاب‌های برتر تألیف شده در زمینه پول و بانک و تجلیل از پژوهشگران در سال ۱۳۹۴
پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور تشویق و ترغیب پژوهشگران به خلق آثار علمی ماندگار در زمینه پول و بانک همزمان با هفته پژوهش در هفته آخر آذرماه سال جاری، پنجمین مراسم را در چهار حوزه تخصصی: پول و ارز، بانکداری، بانکداری اسلامی و بانکداری الکترونیک برگزار می‌کند.

پنجمین فراخوان انتخاب مقالات و کتاب‌های برتر تألیف شده در زمینه پول و بانک و تجلیل از پژوهشگران در سال ۱۳۹۴

 پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور تشویق و ترغیب پژوهشگران به خلق آثار علمی ماندگار در زمینه پول و بانک همزمان با هفته پژوهش در هفته آخر آذرماه سال جاری، پنجمین مراسم را در چهار حوزه تخصصی:  پول و ارز، بانکداری، بانکداری اسلامی و بانکداری الکترونیک برگزار می‌کند. 

این مراسم در سه بخش به معرفی مدیر پژوهشی و پژوهشگر منتخب شبکه بانکی و معرفی آثار برتر در حوزه پول و بانک می‌پردازد.

از کلیه اساتید، محققان و دانشجویان در حوزه پول و بانک دعوت می‌شود آثار علمی خود شامل کتاب و مقاله (چاپ شده در نشریات علمی - پژوهشی، (ISI,ISC  منتشرشده در فاصله زمانی مهر 9۳ تا شهریور9۴ را حداکثر تا تاریخ 1394/08/16در سامانه هفته پژوهش پژوهشکده پولی و بانکی به نشانی   www.mbri.ac.ir/research   بارگذاری نمایند.

گفتنی است، زمان دقیق برگزاری مراسم هفته پژوهش امسال پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، متعاقباً از طریق همین سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه هفته پژوهش شماره تلفن‌۸۸۶۵۷۴۳۶ ویا 4-88657450 داخلی 8311 تماس بگیرند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

دوره‌های آموزشی جاری
تازه‌های نشر
پیوندهاکليه حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به پژوهشکده پولی و بانکی مي باشد.
نقل مطالب با ذکر منبع آزاد است.
بازديد اين صفحه: 4,350,401