پژوهشکده پولی و بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
Monetary and Banking Research Institution
تاريخ:سوم بهمن 1396 ساعت 18:11   |   کد : 293522
تحول در فناوری های نوین بانکی نزدیک است
تحول در فناوری های نوین بانکی نزدیک است
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه فناوری های نوین به زودی زود رونمایی می شود، گفت: سیر طبیعی نشان می دهد که زمان ظهور و بروز فناوری های نوین است.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، ناصر حکیمی در نشست تخصصی بررسی یکپارچه سازی کسب و کارهای مختلف مالی که با حضور پیمان قربانی معاون اقتصادی بانک مرکزی، ابوطالب نجفی مدیر عامل شرکت خدمات انفورماتیک، امیر هامونی مدیر عامل فرابورس ایران ، اکبر افتخاری عضو هیات مدیره بیمه ایران و امید ترابی عضو هیات مدیره شرکت  توسن برگزار شد، با انتقاد از اینکه راه تعامل در حوزه بانکی را بسته ایم، گفت: در شرایط فعلی بانک ها با محدودیت های بسیاری مواجه هستند و امکان هزینه کرد راحت پول دیگر وجود ندارد.

معاون فناوری های بانک مرکزی با تاکید بر اینکه ورود تکنولوژی های جدید می تواند بسیاری از مشکلات را در حوزه بانکداری حل کند، افزود: باید از تکنولوژی های روز استفاده کنیم و به توسعه پل بزنیم .

حکیمی با بیان اینکه فناوری های نوین به زودی زود رونمایی می شود تصریح کرد: سیر طبیعی نشان می دهد که زمان ظهور و بروز فناوری های نوین است.

وی با تاکید بر اینکه مردم از فناوری های نوین بانکی در آینده نزدیک نباید تعجب کنندُ گفت: متاسفانه عدم هماهنگی چرخه بالادستی مانع بروز فناوری های نو در شرایط فعلی است.

حکیمی ادامه داد: با کمک تکنولوژی جدید می توان بدون گرفتن مصوبه ای ارتباطات لازم را برقرار کرد دقیقا همان اقدامی که امروزه از طریق برنامه های مختلف رخ می دهد و سبد خدمات مالی را ارایه می دهد .

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

دوره‌های آموزشی جاری
تازه‌های نشر
پیوندهاکليه حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به پژوهشکده پولی و بانکی مي باشد.
نقل مطالب با ذکر منبع آزاد است.
بازديد اين صفحه: 4,206,180