سومین نشست ارائه مقالات همایش برگزار شد

کد خبر: 375797 سه شنبه 10 خرداد 1401 - 12:52
سومین نشست ارائه مقالات همایش برگزار شد
سومین نشست ارائه مقالات بیست و نهمین همایش سیاست‌های پولی و ارزی با حضور نویسندگان مقالات و اعضای هیئت رئیسه در صبح روز دهم خرداد ۱۴۰۱ در سالن جانبی همایش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، در ابتدای نشست، مقاله مشترک آقای محمدرضا حسن‌پور به‌همراه دکتر امینه محمودزاده و دکتر سیدعلی مدنی‌زاده با عنوان اثر تحولات ارزی بر وام‌دهی بانک‌ها: مطالعه موردی شبکه بانکی ایران ارائه شد. در ادامه، مقاله مشترک خانم مرجانه آبنیکی و آقای مجتبی براتی‌نیا با عنوان نگرشی نوین بر چرخه‌های اعتباری و بحران‌های ارزی با رویکرد متغیر - زمان در اقتصاد ایران و مقاله مشترک دکتر مهدی نوری به‌همراه محمدحسین معماریان با عنوان محاسبه نااطمینانی در بازارهای مالی (سهام، ارز و طلا) در اقتصاد ایران ارائه گردید. در پایان نشست، مقالات ارائه شده توسط دکتر زهرا افشاری و دکتر رامین مجاب به‌عنوان اعضای هیئت‌رئیسه، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

یادآور می‌شود بیست ونهمین همایش سیاست های پولی و ارزی  به کوشش پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی برگزار می‌شود و مجموعه مقالات این همایش به‌زودی در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.