جانمایی غرفه های نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

کد خبر: 395950 دوشنبه 5 دی 1401 - 14:23
جانمایی غرفه های نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت
مراسم قرعه کشی تعیین غرفه های نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با حضور نمایندگان شرکت ها و سازمان های مشارکت کننده در این همایش در محل پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی برگزار شد.

 به گزارش ستاد خبری نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، " وهاب قلیچ" دبیر اجرايی این همایش در حاشیه مراسم قرعه کشی که با حضور نمایندگان شرکت ها برگزار شد، گفت: بر اساس برنامه ریزی ها قرار است نمایشگاهی تخصصی همزمان با نهمین همایش بانکداری الکترونیک ونظام های پرداخت در دو طبقه همکف و اول برپا شود.

وی با اعلام اینکه در مجموع ۳۴ غرفه برای برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته شده است، افزود:  خوشبختانه جلسه قرعه کشی در فضایی شفاف برگزار و جانمایی غرفه شرکت ها به صورت منظم و رضایت بخش انجام پذیرفت.

 قلیچ اظهار داشت: شش طرح پیشنهادی برای جانمایی غرفه ها توسط دبیرخانه همایش آماده شده بود که از میان این طرح ها با مشارکت نماینده شرکت ها، قرعه کشی انجام شد همچنین  فضای کافی برای استقرار رسانه ها و استارت اپ ها و فین تک ها در طبقه اول پیش بینی شده است.

دبیر اجرايی نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست تمدید مهلت ارسال مقالات به این همایش، فرصتی ۱۰ روزه به تاریخ ارسال مقالات اضافه خواهد شد و علاقه مندان می توانند آثار خود را تا ۲۰ دی ماه به دبیرخانه همایش ارسال کنند. همچنين مهلت ارسال نوآوری‌ها به جشنواره دکتر نوربخش نيز تا ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱ تمديد شد.

 یادآورمی شود، نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت  با موضوع ارزش آفرینی دیجیتال ، یکم و دوم اسفندماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد با حضور شرکت ها و سازمان های پیشرو در خدمات الکترونیک برگزار خواهد شد.