فراخوان طراحی تندیس و مجسمه یادبود

کد خبر: 60393 سه شنبه 21 آبان 1392 - 14:31
فراخوان طراحی تندیس و مجسمه یادبود
پژوهشکده پولی و بانکی وابسته به بانک مرکزی جهموری اسلامی ایران در نظر دارد طراحی تندیس و یادبود مسابقات و همایش‌های پژوهشکده را از طریق فراخوان تهیه نماید.

پژوهشکده پولی و بانکی وابسته به بانک مرکزی جهموری اسلامی ایران در نظر دارد طراحی تندیس و یادبود مسابقات و همایشهای پژوهشکده را از طریق فراخوان تهیه نماید. به همین منظور از تمامی هنرمندان علاقه‌مند دعوت می‌شود طرح‌ها و پیشنهادهای خود برای طراحی تندیس و مجسمه یادبود را به طور مجزا ارائه نمایند.

پژوهشکده هر ساله تعدادی جشنواره، مسابقه و همایش در زمینه‌های بانکداری اسلامي، بانکداری الکترونیک و سیاست‌های پولی و ارزی در سطح نظام بانکی کشور برگزار می‌كند. هدف از برگزاری این فراخوان طراحی تندیس مناسب به منظور اهدا به بانک‌هاي منتخب، برگزیدگان جشنواره‌ها و مسابقات و همچنین طراحی مجسمه یادبود پژوهشکده به برگزيدگان می‌باشد. بر اين اساس لازم است طرح تندیس و مجسمه یادبود متفاوت باشند، اما همخوانی بین این دو توصیه میشود. در طراحی موارد فوق، اشاره به موضوعات بانکداری، پول و فناوری‌های نوین دارای اولویت می‌باشد.

از هنرمندان علاقه‌مند دعوت می‌شود ماکت و / یا تصویر سه بعدی دو طرح پیشنهادی خود را به همراه توضیحات کامل اثر، نحوه ساخت و مواد سازنده به آدرس زير و یا ایمیل ebps3@mbri.ac.ir حداکثر تا تاریخ 20 آذر 92 ارسال فرمایند.

نشانی: تهران، ميدان آرژانتين، ابتداي بزرگراه آفريقا، روبروي پاركينگ بيهقي، پلاك 10، پژوهشكده پولي و بانكي

كدپستي: 1514947111، صندوق پستي: 7949- 15875 - تلفن تماس: 88657397

 

توضیحات:

·         لازم است ماکت تندیس و مجسمه یادبود در ابعاد واقعی ارائه شوند.

·         ماكت‌ها از جنس مقاوم باشند، به گونه‌ای كه در اثر جابجایی آسیب‌پذیر نباشند.

·         فرم ثبت‌نام متقاضیان از آدرس www.mbri.ac.ir  قابل دریافت می‌باشد که باید پس از تکمیل به همراه آثار ارسال گردد.

·         نتایج فراخوان ظرف حداکثر 20 روز به آدرس مندرج در فرم‌های ثبت‌نام به برندگان اعلام می‌شود.

·         هیئت داوران به نفر برگزیده اول 3 سکه تمام بهار آزادی و به نفر برگزیده دوم 1 سکه تمام بهار آزادی بابت طراحی تندیس و مجسمه یادبود اهدا می‌کند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام