دوره آموزشی «مبارزه با پولشویی و مبارزه با تامین مالی تروریسم»

کد خبر: 110786 یکشنبه 19 مرداد 1393 - 21:3
دوره آموزشی «مبارزه با پولشویی و مبارزه با تامین مالی تروریسم»

پولشویی، علاوه بر این اینکه یک جرم محسوب می‌شود آثار سوء متعددی برای اقتصاد کلان کشور، خصوصاً موسسات پولی آن، به همراه داشته و آن‌ها را در معرض ریسک‌های عملیاتی، قانونی، تطبیق و شهرت قرار می‌دهند. همچنین با توجه به الزامات شورای عالی مبارزه با پولشویی و بانک مرکزی، آشنایی کلیه مدیران، کارشناسان و کارمندان موسسات اعتباری غیر بانکی، صرافی‌های مجاز و صندوق‌های قرض‌الحسنه با مسئله پولشویی و راه‌های جلوگیری از آن ضروری به نظر می‌رسد.

از این‌رو، پژوهشکده پولی و بانکی سعی نموده دوره آموزشی «مبارزه با پولشویی و مبارزه با تامین مالی تروریسم» را با حضور اساتید مجرب برگزار ‌نماید. هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی این کارشناسان با شیوه‌های سوء استفاده مشتریان به منظور انجام پولشویی و آشنایی با روش‌های مبارزه با پولشویی است.

مدرسان: محمدحسین دهقان، (سربازرس گروه بازرسی اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی جهوری اسلامی ایران) و فاطمه مهجوریان، (کارشناس گروه بین‌الملل اداره مبارزه پولشویی بانک مرکزی جهوری اسلامی ایران).

لازم به اشاره است که این دوره در سه سطح برگزار می‌شود:

الف) ویژه کارشناسان بانکها و موسسات اعتباری : 20 تا 22  مرداد 1393

مخاطبین: کارشناسان وکارمندان موسسات اعتباری غیر بانکی کشور.

برنامه دوره آموزشی

 

ب) ویژه صرافی‌ها :.......

مخاطبین: مدیران، کارشناسان وکارمندان صرافی‌های مجاز کشور.

برنامه دوره آموزشی

 

ج) ویژه صندوق‌های قرض‌الحسنه : ......
مخاطبین: مدیران، کارشناسان وکارمندان صندوق‌های قرض‌الحسنه.

برنامه دوره آموزشی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به وب‌سایت ws.mbri.ac.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 88657395 تماس حاصل فرمایند.