حمایت نظام بانکی از مراکز اشتغال‌زایی سازمان بهزیستی

کد خبر: 150993 یکشنبه 22 تیر 1393 - 11:14
حمایت نظام بانکی از مراکز اشتغال‌زایی سازمان بهزیستی

 

در آستانه شب میلاد فرخنده حضرت امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام، رئیس‌کل و اعضای هیات عامل بانک مرکزی از شیرخوارگاه ‌آمنه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، دکتر ولی‌اله سیف ضمن بازدید از بخش های مختلف شیرخوارگاه آمنه از حمایت بانک مرکزی به منظور توسعه مراکز حرفه ای و فنی زیرپوشش بهزیستی و ایجاد فرصتهای شغلی و کارآفرینی برای تامین آتیه این کودکان خبر داد و گفت: ‌ نظام بانکی از ایجاد فرصت‌های شغلی برای نیازمندان مراکز بهزیستی حمایت می‌ کند تا این افراد نیز در آینده منشاء خدمات ارزنده‌ ای برای کشور باشند.

دکتر سیف در این فضای معنوی که به صرف ضیافت افطاری برگزار شد، از خدمات ارزشمند کارکنان مجموعه قدردانی کرد و گفت: خداوند مشاغل خوب را به انسانهای شریف محول می کند و حرفه شما مستمراً مأجور است.

وی ابراز امیدواری کرد با تربیت و پرورش صحیح، نوزدان و کودکان شیرخوارگاه آمنه ،انسان هایی مثبت و تاثیرگذار و منشاء اثرات خیر برای کشور بار آیند.

رییس کل بانک مرکزی خاطرنشان ساخت: خدمت به این کودکان، موهبتی الهی است که خداوند در وجود کارکنان چنین مراکز به ودیعه نهاده است.

دکتر سیف در ادامه گفت: ما در هر سمتی که هستیم نباید مسئولیتهای اجتماعی خود را به بوته فراموشی بسپاریم.

گفتنی است دکتر سیف، حمایت بانک مرکزی و شبکه بانکی را در بحث اشتغال‌زایی، کارآفرینی، توانمندسازی نوباوگان و کودکان زیرپوشش ، بهره‌گیری از ظرفیتهای مشارکتی و ... اعلام کرد.

رییس کل بانک مرکزی همچنین از نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی معلولان و مددجویان توانمند شده سازمان بهزیستی که در محوطه شیرخوارگاه برگزار شده‌ بود، بازدید به عمل آورد.