سپرده‌ای برای مبارزه با سرطان

کد خبر: 181493 دوشنبه 1 دی 1393 - 9:36
سپرده‌ای برای مبارزه با سرطان

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، همزمان با برگزاري نخستين كنگره بين المللي سرطان‌هاي دستگاه گوارش، از «سپرده حس زندگي»، سپرده حمايت از مبارزه با سرطان رونمايي شد.

در اين كنگره سه روزه كه با حضور جامعه پزشكي كشور و توسط دكتر ملكزاده، معاون وزير بهداشت و آموزش پزشكي افتتاح شد، دكتر محمداسماعيل اكبري، رييس انجمن تحقيقات سرطان و رييس كنگره، با تشكر از بانك آينده براي ابتكار طراحي سپرده حمايت از مبارزه با سرطان، با اعلام اين موضوع كه در كشورهاي توسعه يافته نيز حمايت مردم، پشتوانه تحقيقات علمي خصوصاً در حوزه پزشكي است، ابراز اميدواري نمود، اين حركت ارزشمند با مشارکت جدی مردم، به نتیجه برسد.

«سپرده حس زندگي»، يك سپرده كوتاه مدت با سود روزشمار ١٠ (ده) درصد است كه بانك آينده نيز در راستاي مسؤوليت اجتماعي خود، معادل همين مقدار سود ١٠ (ده) درصد در حمايت از مبارزه با سرطان، اين رويكرد خيرخواهانه را حمايت خواهد كرد.

با رونمايي از اين سپرده، هموطنان ايراني ميتوانند با مراجعه به شعب این بانك در سراسر كشور نسبت به افتتاح حساب سپرده حمايت از سرطان با عنوان «حس زندگي»، مبادرت نموده و علاوه بر انجام كليه امور روزانه بانكي خود و دريافت سود كوتاه‌مدت، گامي مهم در راستاي ريشه‌كني سرطان در کشور عزیزمان، بردارند.