برگزاری مجازی هجدهمین مجمع عمومی هيئت خدمات مالی اسلامی

کد خبر: 344754 شنبه 10 خرداد 1399 - 10:14
برگزاری مجازی هجدهمین مجمع عمومی هيئت خدمات مالی اسلامی

به گزارش پورتال بانکداری اسلامی و به نقل از سایت IFSB، به دلیل شیوع ویروس کووید- ۱۹(کرونا) در دنیا و در راستای کنترل عواقب ناشی از این بیماری، هیئت خدمات مالی اسلامی تصمیم گرفت تا سی و ششمین اجلاس شورای عالی و هجدهمین مجمع عمومی خود را به صورت مجازی برگزار نماید.

شایان ذکر است براساس تصمیم اتخاذ شده برگزاری سایر رویدادهای جانبی این اجلاس لغو و به تاریخ دیگری در آینده موکول شد که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

در این راستا مقرر گردید تا اجلاس مذکور در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی مصادف با ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ به صورت آنلاین و به ریاست نور شمسیا مهد یونس (رئيس کل بانک مرکزی مالزی و رئيس دوره‌ای هيات خدمات مالی اسلامی در سال ۲۰۲۰) برگزار گردد.

لازم به ذکر است که برای حضور در این رویداد ثبت‌نام الزامی می‌باشد و اعضای علاقه‌مند به شرکت در این اجلاس باید از طریق لینک مشخص شده در سایت IFSB اقدام به ثبت‌نام نماید. بر این اساس بانک نگارا مالزی (بانک مرکزی) و هیئت خدمات مالی اسلامی اعلام کردند که مشتاقانه منتظر مشارکت اعضای این هیئت و کلیه ذی‌نفعان صنعت مالی اسلامی در این رویداد مجازی می‌باشند. همچنین در راستای سهولت و پاسخگویی بهتر به سوالات مربوط به نحوه مشارکت در این اجلاس سه ایمیل[1] بر روی وب‌سایت IFSB در دسترس قرار داده شده‌است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به این نشانی مراجعه نمایند.

زینب بیابانی (کارشناس پژوهشکده پولی و بانکی)