نحوه شرکت در معتبرترین دوره‌های پولی و بانکی کشور، تخفیف ۵۰ درصدی برای دانشجویان

کد خبر: 406072 چهارشنبه 17 خرداد 1402 - 0:0
نحوه شرکت در معتبرترین دوره‌های پولی و بانکی کشور، تخفیف ۵۰ درصدی برای دانشجویان
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، وهاب قلیچ؛ دبیر اجرایی سی امین همایش سیاست‌های پولی و ارزی درباره برگزاری دوره‌های پژوهشکده پولی و بانکی، گفت: واحد آموزش پژوهشکده پولی و بانکی مطابق سال‌های گذشته، امسال هم دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت را برای علاقه‌مندان این حوزه تدارک دیده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت آموزش پژوهشکده پولی و بانکی https://ws.mbri.ac.ir/ از سرفصل‌های کارگاه‌های آموزشی مطلع شوند.

وی افزود: امسال در حوزه‌های مختلفی همچون حقوق بانکی، بانکداری دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، حسابداری بانکی، توسعه کسب‌و‌کار و بانکداری اسلامی دوره‌های آموزشی با حضور اساتید مجرب داریم. کلیه افراد می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند و تخفیف‌هایی نیز برای دانشجویان و افرادی که به طور گروهی شرکت می‌کنند در نظر گرفته‌ایم. فارغ از کارگاه‌های دوره‌ای، کارگاه‌های آموزشی نیز به صورت سفارشی برای شرکت‌ها و نهاد‌ها در حوزه‌های پولی و بانکی برگزار می‌شود. 

وی در پایان تاکید کرد: شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها گواهینامه رسمی با مهر پژوهشکده پولی و بانکی دریافت می‌کنند که قابل ارائه به سازمان‌ها و بانک‌های کشور هستند و به عنوان رزومه نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. 

لازم به ذکر است این دوره‌ها برای دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی نیم‌بها است و افرادی که به صورت گروهی ثبت‌نام کنند نیز به ازای هر نفر بیش‌تر از ۸ نفر شامل ۲۰ درصد تخفیف می‌شوند. 

علاوه بر دوره‌های آموزشی، کارگاه‌ها و سمینار‌های آموزشی متنوعی نیز در حوزه اقتصاد و پول و بانک در این پژوهشکده برگزار می‌شود. 

برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی https://ws.mbri.ac.ir/ مراجعه کنید.